sobota, 1 grudnia 2012

212! Lifestyle cafe – nasza recenzja
Na spotkanie z przyjaciółmi często umawiamy się w kawiarniach. Lubimy ładny wystrój ich wnętrz i unoszący się zapach kawy. Dlatego też mamy kilka sprawdzonych miejsc, takich pewniaków, gdzie spotkania zawsze się udają, czas płynie błogo, a rozmowom nie ma końca. Ostatnio we Wrocławiu otwarto galerie Sky Tower, a w niej liczne kawiarnie i restauracje niespotykane wcześniej w stolicy Dolnego Śląska. Na popołudniową kawę wybraliśmy się w nowy teren, wybór padł na 212! Lifestyle cafe.
Kawiarnia jest trochę ukryta, co daję bezcenny spokój i wrażenie ucieczki od szalonego tempa miasta. Do kawiarni przynależy niewielki „ogródek” z wygodnymi, zaprojektowanymi w nowoczesnej formie krzesłami, pod wielkim oknem ułożone są pufy. Wystrojowi samej kawiarni nie można także niczego zarzucić, jest nowocześnie, modnie  i eko-minimalistycznie. Osobiście gustujemy w bardziej ciepłych i klimatycznych wnętrzach, ale taka odmiana zawsze jest mile widziana.
Zamówiliśmy po kawałku szarlotki z bezą, ja caffe latte z syropem orzechowym, a Ona cappuccino. Ciastko podane na ciepło z lodami waniliowymi – pyszności, kawa bardzo dobra, chociaż można by się przyczepić do podania. Caffe latte nie miało warstw (pani już mnie wyręczyła i skrzętnie zamieszała łącząc kawę z mlekiem i syropem), cappuccino ze zwykłą pianką (już nas przyzwyczajono do jakiegoś ozdobnika). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, czy trafi na listę pewniaków? Niekoniecznie teraz, zobaczymy, damy drugą szansę.
Polecamy zajść na kawę, koktajl czy lunch.
http://www.facebook.com/212lifestylecafe/photos_stream
 
http://www.facebook.com/212lifestylecafe/photos_stream


http://www.facebook.com/212lifestylecafe/photos_stream

On.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz